Komendant wyróżnił dzielnicowych ze Stoczka Łukowskiego - Aktualności - KPP Łuków

Aktualności

Komendant wyróżnił dzielnicowych ze Stoczka Łukowskiego

Data publikacji 31.10.2018

Komendant Powiatowy Policji w Łukowie nadkom. Leszek Misiak wyróżnił i nagrodził dwóch funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Stoczku Łukowskim. Policjanci zwyciężyli w tegorocznej edycji konkursu „Najbardziej rozpoznawalny dzielnicowy powiatu łukowskiego”. Dzielnicowi zapewnili, że w kolejnych latach swoimi działaniami zasłużą na zaufanie mieszkańców ich rejonów.

Kilka tygodni temu rozstrzygnięcie Konkursu na Najbardziej Rozpoznawalnego Dzielnicowego 2018 roku przyniosło niespodzianki. Dwie pierwsze lokaty pod względem ilości zdobytych głosów zajęli policjanci z Komisariatu Policji w  Stoczku Łukowskim. Czytelnicy Wspólnoty Łukowskiej i portalu internetowego Łuków24.pl. oddali 383 głosy na sierż. szt. Michała Karwowskiego i 319 głosów na sierż. szt. Michała Suleja.

Dzisiaj Komendant Powiatowy Policji w Łukowie nadkom. Leszek Misiak nagrodził i wyróżnił dwóch dzielnicowych ze Stoczka Łukowskiego. Gratulując policjantom sukcesu Komendant zaznaczył, że postawa jaką prezentują podczas codziennej służby jest powodem do dumy, zadowolenia i wzorem do naśladowania dla innych funkcjonariuszy. Nadkom. Misiak mówił, że zaufanie jakim dzielnicowi zostali obdarzeni przez lokalną społeczność, będzie niewątpliwie dla nich motywacją do dalszego działania.

Do życzeń i gratulacji dla zwycięzców Konkursu na Najbardziej Rozpoznawalnego Dzielnicowego 2018 roku przyłączył się również I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Łukowie mł. insp. Mariusz Woźniak, który powiedział, iż taki wynik należy uznać za sukces. Mł. insp. Woźniak zaznaczył że sierż. szt. Michał Karwowski i sierż. szt. Michał Sulej w bardzo krótkim czasie zdobyli zaufanie i popularność wśród lokalnej społeczności. To właśnie mieszkańcy ich rejonów docenili zaangażowanie i profesjonalizm w codziennej służbie.

Dzielnicowi ze Stoczka Łukowskiego zapewnili, że dołożą wszelkich starań, by ich służba przyczyniła się do poprawy bezpieczeństwa lokalnej społeczności i udowodnią, że w kolejnych latach swoimi działaniami zasłużą na zaufanie mieszkańców ich rejonów.

MJ.