Rozstrzygnięty konkurs na Najbardziej Rozpoznawalnego Dzielnicowego - Aktualności - KPP Łuków

Aktualności

Rozstrzygnięty konkurs na Najbardziej Rozpoznawalnego Dzielnicowego

Konkurs na Najbardziej Rozpoznawalnego Dzielnicowego 2018 roku w powiecie łukowskim już za nami. Największą liczbę głosów otrzymał sierż. szt. Michał Karwowski z Komisariatu Policji w Stoczku Łukowskim i on został zwycięzcą plebiscytu.

Kolejna odsłona Konkursu na Najbardziej Rozpoznawalnego Dzielnicowego 2018 roku przyniosła niespodzianki. Dwie pierwsze lokaty pod względem ilości zdobytych głosów zajęli policjanci z Komisariatu Policji w  Stoczku Łukowskim. Czytelnicy Wspólnoty Łukowskiej i portalu internetowego Łuków24.pl. oddali 383 głosy na sierż. szt. Michała Karwowskiego i 319 głosów na sierż. szt. Michała Suleja. Na trzeciej pozycji, z liczbą 235 głosów uplasował się asp. szt. Krzysztof Wołoszka z łukowskiej Komendy Policji.

Zwycięzca tegorocznej edycji konkursu sierż. szt. Michał Karwowski służbę w Policji pełni od 2011 roku, a dzielnicowym został pół roku temu. Tym bardziej należy uznać to za ogromny sukces, iż w tak krótkim czasie zdobył zaufanie i popularność wśród mieszkańców swego rejonu. To oni docenili jego zaangażowanie i profesjonalizm w codziennej służbie. Dzięki swej pracy Michał Karwowski zwyciężył w konkursie, w którym brało udział 21 policjantów. Najbardziej Rozpoznawalny Dzielnicowy w powiecie łukowskim dziękuje wszystkim, którzy oddali na niego swój głos i zapewnia, że dołoży wszelkich starań, by jego służba przyczyniła się do poprawy bezpieczeństwa lokalnej społeczności.

Zwycięzcy serdecznie gratulujemy!

 

MJ.