Znalazła pieniądze i odniosła je na komendę - Aktualności - KPP Łuków

Aktualności

Znalazła pieniądze i odniosła je na komendę

Godną naśladowania postawą wykazała się 25-letnia łukowianka, która przy bankomacie znalazła pieniądze i przyniosła je do komendy policji. Młoda kobieta twierdziła, że bez względu na wysokość kwoty, na pewno ktoś potrzebuje tych pieniędzy. Teraz mundurowi poszukują właściciela gotówki – jeśli pozostawiłeś ją w bankomacie, zgłoś się po jej odbiór.

Wczoraj późnym popołudniem do Komendy Powiatowej Policji w Łukowie zgłosiła się 25-letnia łukowianka, która znalazła pieniądze w jednym z bankomatów. Młoda kobieta mówiła mundurowym, że chcąc wypłacić z urządzenia gotówkę, zauważyła wystające z niego banknoty. 25-latka domyśliła się, że ktoś roztargniony pozostawił pieniądze w bankomacie i że zapewne będzie ich poszukiwał. Nie zastanawiając się znalezioną gotówkę natychmiast przyniosła policjantom, prosząc o przekazanie ich właścicielowi.  Młoda kobieta twierdziła, że bez względu na wysokość kwoty, na pewno ktoś potrzebuje tych pieniędzy.

Teraz funkcjonariusze szukają właściciela znalezionych przez 25-latkę pieniędzy. Osoba która je utraciła i jest w stanie podać kwotę oraz czas i dokładne miejsce zagubienia pieniędzy prosimy, o kontakt osobisty lub telefoniczny (25 797 62 32) z Rewirem Dzielnicowych Wydziału Prewencji lub Dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Łukowie przy ul. Międzyrzeckiej 9.

W przypadku nie znalezienia właściciela, pieniądze zostaną przekazane do Biura Rzeczy Znalezionych.

MJ.