Śmiertelne potrącenie rowerzystki - Aktualności - KPP Łuków

Aktualności

Śmiertelne potrącenie rowerzystki

Data publikacji 07.02.2018

W Dąbiu na drodze krajowej nr 76 dzisiaj doszło do tragicznego w skutkach wypadku. 59-letnia rowerzystka została potrącona przez samochód marki BMW. Niestety kobieta doznała poważnych obrażeń ciała i zmarła na miejscu zdarzenia. Na miejscu wypadku pracują policjanci i prokurator.

Dzisiaj przed godziną 8:00 dyżurny łukowskiej komendy Policji został powiadomiony o zdarzeniu drogowym do jakiego doszło na drodze krajowej nr 76 w Dąbiu. Ze zgłoszenia wynikało, że doszło do potrącenia kobiety. Mundurowi którzy dojechali we wskazane miejsce wstępnie ustalili, że kierujący samochodem marki BMW, 28-latek z gminy Stanin potrącił 59-letnią rowerzystkę z gminy Łuków. Niestety, w wyniku zaistniałego zdarzenia kobieta poniosła śmierć na miejscu.

Mundurowi ustalili, że kierujący autem 28-latek był trzeźwy. Będący na miejscu wypadku policjanci i prokurator wstępnie ustalili, że kierująca rowerem i samochód marki BMW poruszali się w tym samym kierunku. Teraz prowadzący śledztwo ustalą szczegóły i okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

M.J.