Komisarz Miś z wizytą na dziecięcym oddziale - Aktualności - KPP Łuków

Aktualności

Komisarz Miś z wizytą na dziecięcym oddziale

Data publikacji 22.12.2017

Najmłodszych pacjentów łukowskiego szpitala odwiedził nadkom. Leszek Misiak oraz maskotka łukowskich policjantów – komisarz Miś. Oprócz życzeń i serdeczności, maluchy otrzymały od policjantów świąteczne prezenty. Zadowolenie i uśmiech jaki się pojawił na twarzach dzieci z pewnością pomoże powrócić im do zdrowia.

W okresie Świąt Bożego Narodzenia oprócz składanych życzeń obdarowujemy się prezentami. Nie jest tajemnicą, że najbardziej na podarunki czekają dzieci. Dzisiaj Komendant Powiatowy Policji w Łukowie nadkom. Leszek Misiak oraz maskotka funkcjonariuszy komisarz Miś, sprawili ogromną radość najmłodszym pacjentom łukowskiego szpitala.

Maluchy otrzymały od policjantów świąteczne prezenty oraz maskotki małego komisarza Misia. Mundurowi przekazali też prezenty, które na stałe pozostaną na szpitalnym oddziale. Będą z nich mogli korzystać w przyszłości inni mali pacjenci.

Policjanci życzyli dzieciom szybkiego powrotu do zdrowia i Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w domu, w gronie najbliższych. Najmłodsi rozpakowując prezenty nie ukrywali radości, a ich rodzice oraz  personel medyczny dziękowali za otrzymane podarki i życzenia.

To z inicjatywy Naczelnika Wydziału Prewencji nadkom. Dariusza Zdanikowskiego oraz dzięki zaangażowaniu wszystkich funkcjonariuszy i pracowników cywilnych łukowskiej Komendy Policji dzieci w szpitalu mogły już poczuć świąteczną atmosferę, której nieodłącznym elementem są życzenia i podarki.   Tym skromnym gestem łukowscy mundurowi  wywołali zadowolenie i uśmiech na twarzach najmłodszych pacjentów. Nie od dziś wiadomo, że to właśnie uśmiech i dobry humor jest najlepszym lekarstwem.

MJ.